KOLEJNA WYGRANA GRANICY KĘTRZYN W SPARINGU

Przygotowania piłkarzy Granicy do rundy wiosennej idą zgodnie z planem. Kolejny sparing i kolejna wygrana. Tym razem było trudniej, bo nie wystąpili liderzy Granicy, ale i tak kętrzynianie poradzili sobie z Vęgorią, wygrywając 4:2.

Trener Tomasz Piec wystawił dzisiaj pierwszą jedenastkę bez podstawowych graczy. Nie zagrali: Tomasz Bobrowski, Mariusz Machniak, Paweł Miłoszewski i Paweł Aleksandrowicz. Nie było również „Gdańska”, czyli braci Rałowców, Marka Trauta i Konrada Gana. Brak podstawowych zawodników widoczny był na boisku. Po dwóch golach piłkarzy z Kętrzyna rywale wykorzystując błędy w obronie Granicy wyrównali. W drugiej połowie Granica zdobyła jeszcze dwie bramki i wygrała ostatecznie 4:2. Po dwa gole dla swojej drużyny strzelili: Marcin Dwulat i Konrad Baran.

Kolejny sparing już w sobotę o godz. 12 na boisku przy Kazimierza Wielkiego. Rywalem Granicy będą Śniardwy Orzysz.

We wcześniejszych spotkaniach sparingowych Granica pokonała najpierw Wilczka Wilkowo 3:0, Łynę Sępopol 5:1 oraz w turnieju zimowym w Sępopolu: zremisowała z Victorią Bartoszyce 1:1, pokonała Pisę Barczewo i Łynę Sępopol po 2:0.