Granica wraca z Gołdapi tylko z jednym punktem

W dzisiejszym spotkaniu 9 kolejki IV ligi piłkarze Granicy Kętrzyn zremisowali w Gołdapi z Romintą 1:1. Po tym spotkaniu kętrzynianie zajmują 6 miejsce w tabeli.

Tuż przed wyjazdem do Gołdapi humory piłkarzom Granicy dopisywały. Mariusz Machniak, uśmiechnięty wskazywał na południowe słońce, mówiąc, że drużyna jedzie do Gołdapi po 3 punkty. Niestety, po meczu humoru nie miał już Tomasz Piec, trener Granicy. Zwłaszcza, że nie mogli w tym spotkaniu wystąpić Tomasz Rotenberg i Paweł Miłoszewski, który właśnie został ojcem.

– To raczej stracone dwa niż zdobyty jeden – mówi Tomasz Piec.

Obie bramki padły w drugiej części spotkania. Najpierw trafił Paweł Kowalewski, który zmienił Marcina Dwulata, a po wyrównującym golu Rominty były jeszcze dwie niewykorzystane „setki” dla Granicy. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Mikołaj Rałowiec, a w końcówce spotkania Paweł Kowalewski.

Kolejne spotkanie piłkarze Granicy rozegrają 6 października na boisku przy Kazimierza Wielkiego z GKS Wikielec. Początek spotkania o godz. 16.

jz

Rominta Gołdap – GRANICA Kętrzyn 1:1 (0:0)

Bramka: Kowalewski

Papliński – Turczyn (M. Swacha-Sock), Gan, Michałowski, Baran – M. Rałowiec, Łokietek, Roksela (Szmyd), Ł. Swacha-Sock – Machniak, Dwulat (Kowalewski)

Doskocz, Paszkowski, Korowaj.