Granica Kętrzyn ponownie w nowych strojach

Na boisku piłkarskim liczy się talent i praca zespołowa, a każde podanie piłki może decydować o końcowym zwycięstwie lub porażce. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy klubu Granica Kętrzyn, którzy przygotowując się do kolejnego sezonu trenują już w strojach od nowego partnera – firmy KiK.

Pasja do piłki zainspirowała właścicieli sieci odzieżowo-tekstylnej KiK do ufundowania odzieży sportowej dla klubów piłkarskich z ponad 50 miast w Polsce. Granica Kętrzyn już po raz drugi znalazła się w tym gronie. Młodzieżowe drużyny otrzymały 265 kompletów nowych strojów, w których młodzi zawodnicy już występują podczas treningów. Przy współpracy z firmą KiK kolejne generacje piłkarzy mogą więc rozwijać talenty, które niewątpliwie posiadają.  Dowodem na to jest znalezienie się 4 zawodników Granicy Kętrzyn w czołówce Plebiscytu na Najpopularniejszego sportowca. Efekty pracy trenerów są więc widoczne, a młodzi piłkarze nie marnują czasu i rozwijają się bardzo prężnie.

„Angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży daje nam ogromną satysfakcję. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z lokalnym klubem i przekazać Granicy Kętrzyn sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że w nowych strojach zawodnicy będą sięgać po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za jak największą ilość strzelonych bramek.” – mówi Mariusz Kulik, dyrektor firmy KiK.