Zakłady sportowe online

Pin Up bet oferuje użytkownikom szeroką gamę wydarzeń sportowych do obstawiania online. Na stronie znajdują się zarówno tradycyjne dyscypliny sportowe, jak i sporty egzotyczne.

Lista wydarzeń Pin Up jest bardzo obszerna, obejmuje zakłady na główne wyniki, a także szereg dodatkowych zakładów na marquee, takich jak sumy, przepadki, statystyki graczy i konkretne wyniki meczów. Marża bukmachera kształtuje się na poziomie 6-8 %.

Linia zakładów Pin Up Bet PL

Wnoszenie zakładów w Pin Up to prosty i intuicyjny proces, który obejmuje następujące kroki:

  1. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto.
  2. Wybierz wydarzenie. Aby to zrobić, przejdź do sekcji Sport, Live lub Esports.
  3. Wybór kursów i kwoty zakładu.
  4. Potwierdzenie. Sprawdź, czy wybrane parametry zakładu są prawidłowe i kliknij przycisk „Wnieś zakład”, aby je potwierdzić.

Transmisje na żywo

Na stronie Pin-Up zakłady można obstawiać nie tylko przed rozpoczęciem meczu. Sekcja na żywo umożliwia obstawianie w trakcie meczu z szybko aktualizowanymi kursami. W przypadku niektórych wydarzeń sportowych dostępna jest transmisja na żywo. Pozwala to na obstawianie zakładów w oparciu o aktualną sytuację na boisku.

Cybersport

Sekcja cybersportowa zawiera zakłady na popularne dyscypliny cybersportowe:

  • Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – obstawianie wyników meczów, map, rund i osiągnięć poszczególnych graczy.
Cybersports Pin-Up
  • Dota 2 – zakłady na zwycięzcę meczu, wyniki poszczególnych kart, całkowitą liczbę zabójstw i określone wydarzenia w grze, takie jak pierwsza krew lub zniszczenie koszar.
  • League of Legends (LoL) – zakłady są dostępne na wyniki meczów, zwycięstwo na określonych mapach, wykonanie określonych zadań w grze, a także na statystyki graczy i drużyn.
Scroll to Top