Zapraszamy na mecz

W sobotę 23 marca, o godzinie.16.00 zagramy ostatni sparing przed rozgrywkami forBET IV Ligi, w którym na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego zmierzymy się z Mazurem Wydminy.

Mazur to beniaminek klasy okręgowej, do której powrócił po 19 latach. Nasi sobotni goście rundę jesienną zakończyli na 12 miejscu z dorobkiem 17 punktów, odnosząc 5 wygranych, 2 remisy i 10 porażek. Oczko wyżej w tabeli znajduje się nasz środowy rywal, Wilczek Wilkowo.

Drużynę Mazura Wydminy tworzą praktycznie w całości młodzi wychowankowie klubu. W tegorocznej rywalizacji Pro Junior System na 32 zespoły klasy okręgowej  Mazur zajmuje wysoką, siódma lokatę, gdzie na koniec sezonu nagradzanych będzie pięć pierwszych miejsc.

29 sierpnia tamtego roku w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski gościliśmy na boisku w Wydminach, gdzie po trzech bramkach Marcina Dwulata, dwóch Pawła Kowalewskiego i jednej Damiana Mazurowskiego, wygraliśmy 6:2.

Następnym naszym meczem będzie spotkanie ligowe z Tęczą Miłomłyn, które rozegramy w sobotę 30 marca o godzinie 16:00 przy ul. Kazimierza Wielkiego.