Wyjazd Młodzików na mecz Lechii Gdańsk

22.07.2017  z Kętrzyna  na mecz do Gdańska wyruszyła jedna z młodzieżowych drużyn wraz z trenerem Pawłem  Miłoszewskim oraz kierownikiem Ryszardem Koszykowskim . O godzinie
18:00 tamtejsza Lechia  w inauguracji sezonu na własnym obiekcie podejmowała  zespół  Cracovii Kraków. Nasi młodzi adepci uczestniczyli w meczu jako widzowie. Główną atrakcją był oczywiście pojedynek który opiewał w bramki (w czym 2 nie uznane), jednak dodatkowym miłym akcentem było złapanie piłki przez Nasz zespół , w którym to piłkarze Lechii charytatywnie oddali kibicom. Nasi piłkarze dzięki uprzejmości działaczy klubu  mogli udać się na mecz całkowicie za darmo w zamian za osiągane sukcesy sportowe. Wypowiedź Trenera P.M.

– ” Na początku chciałbym podziękować Zarządowi za możliwość wyjazdu na taki mecz. Moi zawodnicy byli bardzo szczęśliwi widząc pojedynek drużyn z Ekstraklasy na takim pięknym obiekcie i przy tak licznej publiczności. Będzie to zapewne dodatkowy bodziec do dalszych treningów, by za pewien czas to Moi zawodnicy byli po przysłowiowej drugiej stronie, czego każdemu piłkarzowi życzę. Nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony,  dowodem był prowadzony doping wspierający drużynę z Gdańska. Wynik  co prawda nie był taki jakiego byśmy sobie życzyli ale przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu była świetnym pomysłem władz naszego Klubu.  Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu Moim jak i młodych piłkarzy.”