Wygrany sparing z Orlętami Reszel

Po niecałych dwóch tygodniach od wznowienia treningów przed sezonem 2019/2020 trener Wojciech Jałoszewski miał kolejną możliwość przeglądu posiadanej kadry i formy poszczególnych podopiecznych w warunkach meczowych.

Po przegranym pierwszym sparingu, 1:2 z Pisą w Barczewie, nasi piłkarze mieli okazję do pokazania lepszej gry i większej skuteczności. Tak też się stało dzisiaj, a tego doświadczyły na bydgoskiej reszelskie Orlęta, pokonane przez nas 5:1 (1:1).

Bramki:
1:0 ⚽️Paweł Kowalewski;
1:1 ⚽️Paweł Romańczuk;
2:1 ⚽️Marcin Dwulat;
3:1 ⚽️Marcin Dwulat;
4:1 ⚽️Marcin Dwulat;
5:1 ⚽️Paweł Kowalewski.

Skład wyjściowy: Oszako, Lemański, Kuraj, Branicki, B.Czerniakowski, Bobrowski, Machniak, Wołowik, M.Swacha, Turczyn, Kowalewski

Po przerwie za Machniaka i Turczyna zmienia Ożga i Dwulat. A Oszakę między słupkami Kotkowski.

Po meczu trener Granicy zaznaczył, że ponownie był to mecz służący do poznawania zespołu oraz przeglądu umiejętności zawodników i ich sukcesywnego zgrywania ze sobą. Niestety głównie z powodu obowiązków zawodowych i okresu wakacyjnego kadra zespołu jest niestabilna i jest sporo absencji na poszczególnych jednostkach treningowych, czy meczowych. Niemniej to również powinno ulegać poprawie w miarę zbliżania się rozgrywek ligowo -pucharowych.

Następny sparing planowany jest na najbliższą sobotę 27 lipca – u siebie podejmiemy Tęczę Biskupiec. Godzina meczu będzie dogrywana z naszym rywalem w tygodniu i o niej powiadomimy natychmiastowo.