Wygrana trampkarzy i remis juniorów młodszych

Kolejny weekend i kolejne mecze ligowe rozgrywają nasze drużyny.

Wczoraj trampkarze, trenowani przez Mariusza Machniaka, o godzinie 16.00 wygrali w Wilkowie, z Wilczkiem 4:2 (3:0) po bramkach:
⚽️⚽️ 2′,39′ Wiktora Kurowskiego
⚽️ 26′ Gabriela Chadrysia
⚽️ 75′ Bartosza Króla

Skład:
Kacper Sowa, Patryk Butkiewicz (41’Butkiewicz Bartosz), Dawid Tofel, Paweł Bagiński, Łukasz Latek, Daniel Wójcik, Bartosz Król, Gabriel Chadryś (70′ Dawid Auchim), Wiktor Kurowski, Miłosz Piechna (50′ Michał Michalik), Szymon Supiński (60′ Kacper Sadlak).

Dziś natomiast o 11.00 w Kętrzynie, juniorzy młodsi podejmowali Tęczę Biskupiec, z którą po wzajemnej wymianie ciosów, ostatecznie zremisowali 2:2(1:0) po golach

⚽️ Jakuba Pałasza
⚽️ Adriana Łukaszewskiego

Mając mecz pod kontrolą i prowadząc jeden zero po przerwie daliśmy sobie strzelić dwie kolejne bramki i zrobiło się nerwowo. Finalnie zdołaliśmy doprowadzić klika minut przed końcem do remisu po skutecznym strzale z rzutu karnego Adriana Łukaszewskiego. Niestety na więcej nie starczyło czasu.