Wygrana seniorów i trampkarzy

🏆 forBET IV LIGA

💥MKS Błękitni Orneta 🆚 KKS GRANICA Kętrzyn 0:2 (0:1)💥

Seniorzy w po serii wysokich porażek w końcu dopisali do swego, skromnego, dorobku punktowego, cenne trzy punkty. Stało się to po wygranej w Ornecie nad miejscowymi Błękitnymi. Mecz odbył się bez publiczności na stadionie, ponieważ Komisja Dyscyplinarka Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej nałożyła karę na klub z Ornety za złe zachowanie kibiców ich klubu w meczu z Motorem Lubawa (odpalenie kilku rac na tym meczu). Bramki dla nas strzelili:

⚽️2′ Michał Wołowik
⚽️90+2′ Kowalewski

żółte kartki: Branicki, M. Swacha, Kowalewski

Skład: Oszako, Aleksandrowicz, Branicki, Łokietek, Wołowik, Ł. Swacha, Miłoszewski, Roksela, M. Swacha (86′ Sztachański), Bobrowski (56′ Mazurowski), Kowalewski

Jak przekazał nam po meczu trener, Mariusz Machniak:
„Mecz był bardzo ciężki i rozegrany z wymagającym przeciwnikiem na jego terenie. Chłopcy zostawili kawał serducha na boisku, walczyli ambitnie do samego końca za co zostali „nagrodzeni” zwycięską bramką w doliczonym czasie gry. Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze i prowadziliśmy już 2:0 po golach Michalika i Łukaszewicza, niestety potem gospodarze wyrównali i na przerwę schodziliśmy z remisem. Po przerwie znowu wychodzimy na prowadzenie, gola na 3:2 strzela z karnego Wójcik( faul na Michaliku), ale znowu Ełk wyrównuje. Całe szczęście do końca próbowaliśmy strzelić zwycięską bramkę. Najpierw doskonałych sytuacji nie wykorzystał Kurowski, ale w doliczonym czasie gry idealną piłkę od Michalika otrzymuje Łukaszewicz i Kryspin wychodzi sam na sam z bramkarzem, pokonuje go i strzela swoja 2 bramkę”

🏆 I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1

💥 Stomil Olsztyn SA 🆚 KKS GRANICA Kętrzyn 15:0 (4:0) 💥

Nasi, o rok młodsi zawodnicy, byli bez najmniejszych szans z liderującym i walczącym o awans rywalem.