W sobotę gramy z Mamrami Giżycko

Już w sobotę, 27 kwietnia na boisku przy ulicy Kazimierza Wielkiego o godzinie 16.00 zagramy kolejny mecz w rozgrywkach forBET IV ligi. Naszym przeciwnikiem będzie zawsze dla nas groźna drużyna Mamr Giżycko.

Mamry aktualnie zajmują w tabeli 5 miejsce z dorobkiem 37 punktów zdobytych w 21 meczach. Bilans bramkowy 40-29.

Giżycczanie dotychczas rozegrali 10 spotkań wyjazdowych, z których 6 wygrali i 4 przegrali (bramki 14-11), tak więc niewiele wskazuje na to, że może być remis. W Giżycku 15 września przegraliśmy 1:2, prowadząc do przerwy bo bramce z 3 minuty Marcina Dwulata. Dla Mamr strzelali: Wiszniewski 60′ i Szafran w doliczonym czasie gry. W tamtym sezonie u siebie zremisowaliśmy 2:2 i przegralismy na wyjeździe 1:3. A jeszcze sezon wcześniej u nas było 0:1 i 2:3 w giżycku.

W  ostatnią sobotę Mamry w Giżycku pokonały 2:1 Mrągowię Mrągowo.

U nas ze względu na sprawy rodzinne w meczu nie wystąpi Bartosz Czerniakowski, a za żółte kartki pauzować będzie Damian Roksela.