Granica na III miejscu podczas VIII Memoriału Adama Dydzińskiego

W sobotę, 13 lutego br. na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie odbył się VIII Memoriał Adama Dydzińskiego o Puchar Burmistrza Kętrzyna. Udział w nim wzięły następujące zespoły: Lechia Gdańsk ( Centralna Liga Juniorów), Mamry Giżycko, Orlęta Reszel i Granica Kętrzyn.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Teresa Dydzińska i Beata Dydzińska ( mama i żona Adama Dydzińskiego) oraz Dariusz Krawczyk, Jacek Lisek i Mariusz Roman ( przedstawiciele trójmiejskich środowisk sportowych). Burmistrza miasta Kętrzyn reprezentował jego zastępca Damian Nietrzeba.

Memoriałowi towarzyszyła liczna grupa kibiców, wśród który było wielu przyjaciół i znajomych Adama Dydzińskiego.

Wszystkie drużyny uhonorowane zostały pamiątkowymi pucharami, a najlepsi zawodnicy statuetkami.  Organizatorem Memoriału był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Wyniki meczów:
Mamry Giżycko – Orlęta Reszel 0 : 1 ( Kozoń);
Granica Kętrzyn – Lechia Gdańsk 0 : 1 ( Filipek)
Mecz o III m. Granica – Mamry   3 : 2 ( dla Granicy Swacha Sock – 2 i samobójcza; dla Mamr Aleksandrowicz i Kolaczuch)
Mecz o I m. Lechia – Orlęta 1 : 1 w karnych 3 : 2

Klasyfikacja końcowa memoriału:

  1. Lechia Gdańsk
  2. Orlęta Reszel
  3. Granica Kętrzyn
  4. Mamry Giżycko.

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców – Swacha Sock Łukasz ( Granica)
Najlepszy bramkarz – Papliński Mateusz ( Granica)
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach:
Lechia – Sopoćko Michał; Orlęta – Terlik Mateusz; Granica – Michałowski Mateusz; Mamry – Bańkowski Tomasz

Składy drużyn:
Lechia Gdańsk – Górski Jakub, Kreczmański Jan, Lisiecki Przemysław, Chudy Patryk, Kobryń Rafał, Jurczak Patryk, Mikołajczak Michał, Rynkowski Oskar, Bubiec Maciej, Machol Adrian, Michalski Igor, Sopoćko Michał, Filipek Jakub, Goławski Sebastian, Byszko Tomasz

Orlęta Reszel – Adamiak Andrzej, Bochno Jarosław, Janowski Patryk, Kozoń Mateusz, Krzywicki Sebastian, Maćkowiak Dawid, Markisz Bartosz, Modzel Patryk, Pyrczak Kacper, Romańczuk Paweł, Rukszan Daniel, Terlik Mateusz, Zaleśkiewicz Mateusz, Jankiewicz Kamil, Olszewski Wiktor, Leszczenko Hubert, Sawicki Wiktor

Mamry Giżycko – Chełmiński Rafał, Grażulewicz Adam, Bańkowski Tomasz, Pietruczuk Kamil, Mikołajczak Tomasz, Sadłos Michał, Stępień Kacper, Mazurowski Damian, Aleksandrowicz Paweł, Rutkowski Mariusz, Rutkowski Jacek, Letkowski Krzysztof, Kolaczuch Grzegorz, Drężek Błażej, Orszewski Marcin, Łokietek Krzysztof, Szafran Bartłomiej, Wiszniewski Krystian, Kamiński Kmil

Granica Kętrzyn – Awtuch Damian, Gan Komrad, Jurczak Igor, Kielczyk Damian, Kuraj Mateusz, Lubowiecki Paweł, Michałowski Mateusz, Miłoszewski Paweł, Ostrowski Łukasz, Rałowiec Kacper, Rałowiec Mikołaj, Papliński Mateusz, Parda Kacper, Swacha Sock Łukasz, Szymański Dawid, Traut Marek, Wenta Zdzisław, Wojnowski Maciej, Zdankowski Sebastian

Sędziowali: Wiśniewski Dawid, Książek Kamil i Domysławski Wojciech