Tylko seniorzy z punktami

Wygrana i trzy porażki to bilans weekendowych ligowych spotkań naszych drużyn.
Jedyne zwycięstwo odnotowali seniorzy, którzy w dziewiątej kolejce forBET IV ligi pokonali u siebie rezerwy Stomilu Olsztyn 4:0(3:0).
Mecz rozpoczęliśmy od „wysokiego C”, bo już po 17 minutach gry było trzy do zera, a dodatkowo zmarnowaliśmy kilka innych dogodnych sytuacji podbramkowych.
Być może te szybkie i gładkie prowadzenie oraz brak większego oporu ze strony przeciwnika, który występuje w rozgrywkach w młodzieżowym składzie (by ogrywać swoich wychowanków), tak wpłynęły na naszych graczy, że reszta pierwszej połowy i długie momenty drugiej do najciekawszych nie należały. Niemniej kibice, którzy czekali cierpliwie do końcowego gwizdka arbitra doczekali się jeszcze jednej bramki, bo w ostatniej akcji spotkania wynik ustalił Mateusz Jońca, który jest wypożyczony do naszego klubu… ze Stomilu Olsztyn:):):).
W 10 kolejce forBET IV ligi gramy ponownie w Kętrzynie, w sobotę 19 września o godzinie 16.00, z Tęczą Biskupiec.
Granica Kętrzyn🆚Stomil II Olsztyn 4:0 (3:0)
1:0⚽️ 7′ Bobrowski
2:0⚽️14′ Ł.Swacha
3:0⚽️17′ Kolesnyk
4:0⚽️90’+1 Jońca
Skład: Papliński, Jońca, Koprucki, Czerniakowski, Kolesnyk, Dominik, M.Swacha (79′ Wołowik), Brych, Ł.Swacha, Dwulat (87′ Schlass), Bobrowski.
Rezerwowi: Kotkowski, Branicki, Turczyn, Schlass, Wołowik
żółta kartka: Marcin Swacha
Widzów: 250
Przed meczem seniorów, na boisku bocznym przy B20 swoje spotkanie rozegrali juniorzy, którzy niestety przegrali z GZPN Omulew Wielbark 2:4(0:2)
0:1⚽️ 8′
0:2⚽️ 10′
1:2⚽️ 25′ Adrian Czerniakowski
2:2⚽️ 43′ Adrian Czerniakowski
2:3⚽️ 47′
2:4⚽️ 76′
Skład: Droździel, Żelepień, Szewczyk, Paweł Czerniakowski, Majewski, Pałasz, Butkiewicz, Kupis, Piechna, Sokołowicz, Adrian Czerniakowski.

Młodzicy natomiast wrócili na tarczy z Giżycka po porażce z Mamrami 2:3(1:2)
1:0⚽️ 16′ Dominik Szyszka -Wojtków
1:1⚽️21′
1:2⚽️26′
1:3⚽️48′
2:3⚽️ 53′ Kornel Kajak
Skład: Sapela, Chełstowski, Giemza, Jaskólski, Kajak, Pietryka,Pyrzak, Szyszka-Wojtków, Wależak, Grząślewicz, Włodarczyk, Dudo, Horbaj, Kolasiński.
Nie powiodło się również trampkarzom, którzy grali w Biskupcu (dokładnie z powodu remontu stadionu w Czerwonce), gdzie ulegli Tęczy 1:3.