Trzecie zwycięstwo z rzędu Juniorów Młodszych !!!

Po zwycięstwie w Wydminach 7:2, przyszedł czas na kolejne spotkanie na własnym stadionie,które młodzi piłkarze rozegrali w sobotę 30 kwietnia na Stadionie przy ul .Bydgoskiej a przeciwnikiem była drużyna Pojezierza Prostki,która w ostatniej kolejce pokonała lidera z Pisza 4:1,zapowiadał się ciekawy i pełen walki mecz. Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, choć po szybkim prowadzeniu 2:0 również w szybki i łatwy sposób tracimy 2 bramki i robi się 2:2 jednak na przerwę schodzimy z prowadzeniem po pięknym  uderzeniu Szymona Politowskiego. Druga połowa zaczyna się od ataków gości, którzy znowu po błędzie obrony zdobywają bramkę i po raz kolejny mamy remis.  Po chwili sędzia meczu dyktuje rzut karny dla gości,ale na nasze szczęście piłka po strzale z 11 metrów odbija się od poprzeczki i gramy dalej.W 72 min sędzia pokazuje drugą żółtą kartkę dla naszego zawodnika i do końca meczu gramy w osłabieniu. To jednak podziałało motywująco na naszych piłkarzy i po dwóch kontrach i i bramkach Damiana Oracza strzelamy dwie bramki i ostatecznie wygrywamy 5:3 !!!

Skład Juniorów Młodszych: Orłowski Krzysztof, Baran Konrad, Doskocz Marcin,Wcisło Jakub, Szmyglewski Przemysław, Małysz Bartosz, Lipski Szymon, Turczyn Paweł, Swacha-Sock Marcin, Politowski Szymon, Oracz Damian oraz Wilk Michał, Wołejko Kacper, Rogowski Damian, Duda Jakub, Piworowicz Patryk

Bramki: Oracz Damian 3, Politowski Szymon 2