Rozgrywki młodzików. Trzy remisy i porażka.

W  kategorii młodzików nasz klub reprezentują dwa zespoły. Aktualnie oba zespoły uczestniczą w rozgrywkach fazy trzeciej, przy czym  zespół nr 1 znajduje się w dalszym ciągu w gronie drużyn walczących o tytuł mistrzowski, natomiast zespół nr 2 uczestniczy w rozgrywkach na zasadzie tzw. kontynuacji procesu szkolenia.

 Zespół nr 2
W miniony piątek – 8 kwietnia 2016r. drużyna nr 2 uczestniczyła w wyjazdowym turnieju, który rozgrywany był w Kruklankach. W obu rozegranych spotkaniach zanotowała wyniki remisowe. Mecz z Pogonią Ryn zakończył się remisem  2 : 2 ( bramki dla Granicy Szałapaj Dawid i Majewski Paweł), natomiast ze Startem Kruklanki  0 : 0.

Kruklanki 08.04 młodzik II (2)

Zespół nr 1
W niedzielę 10.04 drużyna nr 1  gościła w Giżycku, aby tam rozegrać swój drugi w tej rundzie wyjazdowy  turniej. W pierwszym meczu, w którym przeciwnikiem naszych chłopców był Jurand Barciany zanotowano remis 1 : 1 ( gola dla Granicy zdobył Igor Krumplewski). Natomiast w  drugim spotkaniu Granica uległa zespołowi gospodarzy 0 : 1, tracąc gola w ostatnich sekundach spotkania. Zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu nasi zawodnicy zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż tydzień temu w Barcianach i w obu przypadkach mogli osiągnąć znacznie lepsze rezultaty. Szczególnie bolesna jest  porażka z Mamrami, ponieważ akurat w tym meczu , nasi chłopcy  będąc zespołem co najmniej równorzędnym gospodarzom, jednak stwarzając  więcej sytuacji strzeleckich powinni go wygrać. Jednak jak to w futbolu bywa: niewykorzystane okazje lubią się mścić. Stały fragment gry w końcowych sekundach meczu i ze zwycięstwa ponownie cieszyli się zawodnicy Mamr.

Młodzik, Giżycko 10.04.2016