Przekonująca wygrana Granicy!

Po kilku kolejnych sparingach rozegranych w różnym składzie i z różnymi, niestety głównie słabymi wynikami, w końcu zagraliśmy mecz w „mocnym” wyjściowo składzie.

Przełożyło się to pozytywnie na grę i końcowy wynik zespołu. Dziś po bardzo dobrej, zespołowej grze zdecydowanie wygraliśmy, z zawsze groźną Romintą Gołdap, aż 7:2 (3:1).

Bramki zdobyli: P.Miłoszewski, P.Kowalewski -2, M.Machniak -2, K.Rałowiec i M.Rałowiec.

Mimo późnej pory sparingu i przenikliwego zimna, mała grupka wiernych Kibiców klubu wyszła ze stadionu po meczu zadowolona z przebiegu spotkania. Granica zaprezentowała szereg  zespołowych i kombinacyjnych akcji , po których uwidoczniła swoją przewagę nad przeciwnikiem. Mecz na początku był zacięty i wyrównany, głównie z powodu nieskuteczności naszych piłkarzy. W początkowych minutach meczu zdarzyła się znowu irytująca strata piłki B.Czerniakowskiemu, który na szczęście skorygował swój błąd ofiarną, skuteczną i ofiarną interwencją. Również w „swoim” stylu kilka razy utracie bramki zapobiegł dobrymi obronami, bramkarz Mateusz Papliński. W dalszym przebiegu meczu przejęliśmy inicjatywę i mecz szybko zmienił swoje oblicze po kilku bramkach strzelonych rywalowi.Od około 25 minuty zdecydowanie dyktowaliśmy warunki gry, będąc drużyną zdecydowanie dojrzalszą i lepszą od przeciwnika.

Dzisiaj 23 urodziny obchodził Mikołaj Rałowiec, które uświetnił dobrą grą i strzelonym golem 🙂 Wszystkiego najlepszego i zdrowia „Miki” od Klubu i kibiców KKS :):) Sto lat !!!