Przegrana juniorów w Lidzbarku Warmińskim

Wczoraj swój szósty mecz w rozgrywkach rozegrali nasi juniorzy młodsi.

Niestety podopieczni Michała Żyżyka zanotowali trzecią z rzędu porażkę. Po 1:7 w Giżycku i 1:2 u siebie z SKS Szczytno, w niedzielę lepsza była na swoim obiekcie Polonia Lidzbark Warmiński, która wygrała 3:1(2:1).

Mecz rozpoczęliśmy dobrze i w 8 minucie po strzale Adriana Łukaszewskiego objęliśmy prowadzenie. Niestety już 6 minut później Jakub Pałasz niefortunnie próbował podawać głową do bramkarza i strzelił bramkę samobójczą. Potem mimo wyrównanej i naszej dobrej gry dwie bramki zdobyła Polonia.

Z różnych względów do Lidzbarka udaliśmy się tylko w sile 11 zawodników, a dodatkowo około 20 minut przed końcem meczu boisko z powodu urazu stopy opuścił Krzysiek Jaskólski i kończyliśmy w dziesięcioosobowym składzie. Należy odnotować, że wynik końcowy był już ustalony w 56 minucie i w dziesiątkę bramki nie straciliśmy.