Przegląd kadr „seniorskich” w grze kontrolnej

Dziś na boisku przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Kętrzynie o godzinie 13.00 odbył się test mecz, w którym wzięli udział aktualni zawodnicy pierwszej drużyny kętrzyńskiego klubu i nasi juniorzy oraz sześciu piłkarzy, którzy mogą zasilić Granicę w rundzie wiosennej.

Trener Wojciech Jałoszewski sprawdził w spotkaniu 29 zawodników. Z różnych przyczyn na boisku przy Kazimierza Wielkiego nie pojawili się natomiast Kamil Kotkowski, Łukasz Swacha i Wojciech Szmyd.

Test mecz Granicy

Zieloni – Niebiescy 3:0.

Zieloni: Droździel – zawodnik testowany, B. Czerniakowski, Branicki, zawodnik testowany, Roksela, M. Swacha, Wołowik, A. Czerniakowski, zawodnik testowany, Dwulat.

Niebiescy: zawodnik testowany – zawodnik testowany, Miłoszewski, Rotenberg, Kuraj, Łokietek, zawodnik testowany, Turczyn, Mazurowski, Doskocz, Bobrowski.

W drugiej połowie zagrali też: Paszkowski, Pałasz, Krysiak, Sokołowicz, Budkiewicz, zawodnik testowany.

 

O nazwiskach i decyzjach dotyczących ewentualnych wzmocnień jest jeszcze za wcześnie mówić, ale „nowe twarze” w naszym klubie są nieodzowne. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Adama Fedoruka, dyrektora sportowego Granicy oraz jej trenera Wojciecha Jałoszewskego.