Porażka Juniorów w Wielbarku

Równolegle do środowego spotkania seniorów w WPP swój mecz ligowy w Wielbarku rozgrywali nasi juniorzy młodsi.

Niestety spotkanie zakończyło się porażką Granicy 2:3(0:0). Spytany o przebieg spotkania trener Michał Żyżyk przekazał:

„Zagraliśmy niezłe spotkanie, w pierwszej połowie nie strzelamy pierwsi bramki po 100% sytuacji Sokołowicza. Na druga połowę, ze względu odniesiona kontuzję,wychodzimy bez naszego środkowego obrońcy, Pawła Majewskiego. Niestety od tego momentu nasza gra defensywna się „sypie”, robimy katastrofalne błędy w obronie po których tracimy dwie pierwsze bramki. Następnie po przepięknym strzale Mateusza Bućko zdobywamy bramkę kontaktową i zamiast dążyć do wyrównania znowu wykładamy piłkę jak na tacy rywalowi i Wielbark strzela na 3:1. Próbowaliśmy odwrócić losy meczu i po nieustających atakach z naszej strony udaje nam się doprowadzić do stanu 2:3, po kolejnym strzale M. Bućko kończącym składna akcję drużyny. Rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu i spotkanie przegrywamy wyłącznie na własne życzenie”

Skład:

B. GOTOWSKI, P. MAJEWSKI (H.Droździel46′), J. PAŁASZ, M. GOŁĘBIOWSKI, P.CZERNIAKOWSKI, P. BUTKIEWICZ (A.Czerniakowski 70′), P. SOKOŁOWICZ, M. BUĆKO, A. ŁUKASZEWSKI (I.Krumplewski 60′), K. STANKIEWICZ (J. Potrzuski 50′), D.MILEWSKI

Ponadto: A. FIJAŁKOWSKI

Omulew Wielbark – Granica Kętrzyn 3:2(0:0)

⚽️1:0 50′;
⚽️2:0 72′;
⚽️2:1 Mateusz Bućko 76′;
⚽️3:1 81′;
⚽️3:2 Mateusz Bućko 90’+3

Następny mecz gramy u siebie z liderującymi w tabeli Mamrami Giżycko, 28 maja (wtorek) o 17.00 -boisko przy Kazimierza Wielkiego.