Ostatnie jesienne spotkanie zagramy w Ornecie

W sobotę, 21 listopada w Ornecie spotkaniem 19 kolejki forBET IV ligi z Błękitnymi kończymy tegoroczne rozgrywki i rozpoczynamy przerwę zimową.

Meczem w Ornecie, niezależnie od uzyskanego tam wyniku, znacząco nie zmienimy swojej pozycji w tabeli i wszystko na to wskazuje, że pozostaniemy bliżej środka stawki niż jej czuba. Nie znaczy to jednak, że jedziemy do Ornety bez woli walki o trzy punkty. Jesteśmy też coś „winni” gospodarzom za wywalczony przez nich remis 2:2 w Kętrzynie w pierwszym spotkaniu, gdzie wyrównanie zdobyli w 92 minucie gry pozbawiając nas dwóch oczek…

Gracze z Ornety zajmują 12 miejsce w tabeli i w dotychczasowych 18 spotkaniach zdobyli 22 punkty (6 wygranych, 4 remisy, 8 porażek), przy bilansie bramkowym 26-25.

Na bilans ten złożyły się kolejne spotkania z Polonią 0:3 (d), Granicą 2:2(w), Motorem 1:2 (d), Mazurem 0:2 (w), Mamrami 2:1 (d), Mrągowią 1:3 (w), Stomilem II 0:1 (d), Tęczą 6:0 (d), Zatoką 4:0 (d), GSZS Rybno 3:0 (w), Warmią 1:1 (d), Błękitnymi P 2:4 (w), Jeziorakiem 1:1 (d), Olimpią O. 2:0 (w), MKS Korsze 0:2 (d), Pisą 2:6 (w), Pisą 0:0 (w), Olimpią II 1:0 (d) W oraz w  ostatnim spotkaniu z Polonią 0:3 (w).

Historia meczy między Granicą a Błękitnymi Orneta po 2000 roku przedstawia się następująco:

w Kętrzynie: 5 wygranych, 3 remisy, 1 porażka, bramki 17:9

📷Kapitan Granicy Tomasz Bobrowski i zawodnicy z Ornety podczas sierpniowego meczu w Kętrzynie ( F. Jaroński)