Od soboty, 17 października wszyscy grają bez Kibiców…(:(:

Od soboty, 17 października 2020 roku, polski rząd w całym kraju wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią COVID-19.

Wszystkie wydarzenia sportowe odbywać się będą bez udziału publiczności. Nie ma znaczenia, czy powiat jest w strefie czerwonej czy żółtej. Publiczność nie może więc wejść na żadne wydarzenie sportowe w całym kraju aż do odwołania!

Co to oznacza dla rozgrywek piłkarskich WMZPN? Wszystkie rozgrywki seniorskie, młodzieżowe i dziecięce w dalszym ciągu będą kontynuowane, ale na żaden mecz nie może być wpuszczona publiczność. Dotyczy to również Rodziców zawodników grup młodzieżowych!

Na stadionie / terenie obiektu, na którym rozgrywany będzie mecz, przebywać będą jedynie osoby niezbędne dla prawidłowej organizacji zawodów.

W związku z zapytaniami odnośnie przeprowadzania transmisji wideo (live) z naszych spotkań pragniemy poinformować, że jesteśmy w fazie pozyskiwania odpowiedniego do tego sprzętu technicznego… i ponawiamy apel o osobę (osoby) chętne do pomocy w „ogarnięciu” tego tematu…

Zapraszamy! Poduczymy, przeszkolimy i pomożemy na początku:):):)

Na koniec pamiętajcie o ogólnych zasadach bezpieczeństwa.

Kancelaria Premiera zachęca, aby stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:
D jak dystans
D jak dezynfekcja
M jak maseczka
A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe

Utrzymywanie dystansu min. 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk woda z mydłem i ich dezynfekcja, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej – to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem.

Walkę z zagrożeniem wspiera także aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe. Jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Co ważne, im więcej osób będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa.