Nagroda za ambicję.

Nagroda za ambicję.

Po wyjazdowej porażce ( 1 : 4) ze Zniczem Biała Piska na inauguracje rozgrywek II ligi trampkarzy grupy I, tym razem młodzi kętrzynianie podejmowali na własnym stadionie Czarnych Olecko.  Z uwagi na dość istotne zmiany personalne jakie zaszły w drużynie  w nowym sezonie, trudno było ocenić szanse na zwycięstwo w tym meczu, tym bardziej, że większość zawodników wywodzi się z roczników 2003 i 2004, a więc młodszych od optymalnego w tej kategorii rocznika 2002. Po pierwszej,  bardzo chaotycznej i  słabej połowie Granica przegrywała 0 : 2. Wydawało się, że Czarnym nic nie jest w stanie już odebrać zwycięstwa w tym meczu, jednak stało się inaczej. W drugiej części  gry to kętrzynianie stali się stroną dominującą. Po zdobyciu kontaktowej bramki, zawodnicy  uwierzyli, że są jeszcze w stanie  zmienić losy tego spotkania i z ogromną ambicją i zaangażowaniem  natarli na przeciwników. Efekt, w postaci 4 kolejnych goli przerósł   najśmielsze oczekiwania nie tylko zawodników ale i dość licznie zgromadzonych widzów. W końcówce meczu gościom udało się zdobyć bramkę, ale zwycięstwo pozostało przy gospodarzach.

Kętrzyn, 10.09.2016 –  KKS Granica Kętrzyn : MLKS Czarni Olecko 5 : 3 ( 0 :2 ). Bramki dla Granicy:  Potrzuski  2 oraz Łukaszewski, Krumplewski  i Zapałowski.

       Skład Granicy: Wołejko Mikołaj, Wiśniewski Bartosz, Zapałowski Igor, Jaskólski Krzysztof, Bućko Mateusz, Krumplewski Igor, Pałasz Jakub, Sokołowicz Patryk, Socha Karol, Gołębiowski Mateusz, Łukaszewski Adrian oraz   Zalewski Szymon, Majewski Paweł, Zając Łukasz, Mieczkowski Adrian, Potrzuski Jakub, Butkiewicz Patryk, Kalus Łukasz