Jesteś na
KKS Granica > Mecze i wyniki

Mecze Granicy forBET IV Liga – sezon 2018/2019

30. 15.06.2019 17.00 Motor Lubawa (w) 2:0 (1:0)

0:1 Mikołaj Rałowiec 40′; 0:2 Wojciech Szmyd 75′

29. 09.06.2019 17.00 Concordia Elbląg (d) 2:3 (1:2)

0:1 Patrycjusz Malanowski 6′; 0:2 Edil De Souza Baross (k) 25′; 1:2 Paweł Kowalewski 39′; 2:2 Paweł Aleksandrowicz 55′; 2:3 Szymon Ratajczyk 82′

28. 01.06.2019 16.00 – Zatoka Braniewo (d) 1:1 (1:1)

1:0 Łukasz Swacha 18′; 1:1 Kamil Graczyk 42′

27. 29.05.2019 18.30 – Mrągowia Mrągowo (w) 0:3 (0:1)

0:1 Damian Roksela (sam) 18′; 0:2 Łukasz Michałowski (k) 52′; 0:3 Łukasz Michałowski (k) 91′

26. 25.05.2019 16.00 – Unia Susz (d) 0:2 (0:1)

0:1 Marcin Sawicki 44′; 0:2 Cezary Dedek 56′

25. 18.05.2019 15.30 – GKS Wikielec (w) 2:3 (0:1)

0:1 Łukasz Goździejewski 24′; 1:1 Kacper Ralowiec (k) 52′; 1:2 Marek Karczewski 70′; 1:3 Adrian Korzeniewski 88′; 2:3 Marcin Swacha 90+2

24. 12.05.2019 17.00 – Rominta Gołdap (d) 3:1 (1:1)
0:1 Szymon Tylenda 8′; 1:1 Mariusz Machniak 32′; 2:1 mikołaj Ralowiec 47′ ; 3:1 Paweł Kowalewski 76′;
23. 05.05.2019 14.00 – Olimpia II Elbląg (w) 1:3 (0:1)
0:1 Oskar Bradtke 21′; 0:2 Sebastian Kulesz 59′; 2:1 Paweł Kowalewski 64′; 1:3 Oskar Bradtke 81′;
22. 27.04.2019 16.00 – Mamry Giżycko (d) 1:1 (0:0)
0:1 Mariusz Rutkowski 52′ k, 1:1 Paweł Miłoszewski 62′
21. 20.04.2019  16:00 – Jeziorak Iława (d) 1:3 (0:1)
0:1 Wojciech Figurski 32′; 0:2 Radosław Galas 53′; 0:3 Arkadiusz Kuciński 67′; 1:3 Paweł Miłoszewski 79′;
20. 13.04.2019 16.00 – Tęcza Biskupiec (w) 2:4(0:2)
0:1 Bartłomiej Bogdaniuk 21′; 0:2 Cezary Sirojc 38′; 0:3 Bartłomiej Bogdaniuk 67′; 0:4 Bartłomiej Bogdaniuk 74′; 1:4 Kacper Rałowiec(k)  80′; 2:4 Marcien Dwulat 87′.

19. 06.04.2019  16:00 – MKS Korsze (w) 1:0 (1:0)
1:0 P.Kowalewski (19′)

18. 30.03.2019  16:00 – Tęcza Miłomłyn (d) 6:1 (2:0)
1:0  Ł.Swacha-Sock (8′); 2:0 D.Staroń (sam.-45′) ; 3:0 M.Rałowiec (53′); 4:0 P.Kowalewski (55′); 5:0 P.Kowalewski (61′); 6:0 P.Kowalewski (64′); 6:1 B.Kilbański (55′)

1. 11.08.2018 17:00 – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (d) 5:1 (4:0) 
1:0 Machniak (6′); 2:0 Wojnicki (20′); 3:0 Emelianov (26′); 4:0 Machniak(30′); 4:1 Skonieczka (82′); 5:1 Dwulat (88′)
2. 15.08.2018  17:00 – Czarni Olecko (d) 4:1 (2:0)
1:0 Miłoszewski (21′); 2:0 Łokietek (28′); K.Rałowiec (55′); Jasiński (82′); Dwulat (90+’)
3. 18.08.2018  16:00 – Tęcza Miłomłyn (w) 3:0 (0:0)
1:0 Łokietek (68′); 2:0 Kowalewski (77′); 3:0 M.Swacha-Sock (90+’)
4. 25.08.2018  17:00 – MKS Korsze (d) 0:2 (0:2)
0:1 Trafarski (4′); 0:2 Filipowicz (22′)
5. 01.09.2018  17:00 – Tęcza Biskupiec (d) 2:1 (0:1)
0:1 Dzierbicki (42′); 1:1 Kowalewski (54′); 2:1 Kowalewski (65′)
6. 08.09.2018  17:00 – Jeziorak Iława (w) 1:4 (1:2)
0:1 Kuciński (12′); 0:2 Suchocki (22′); 1:2 Kowalewski (45′); 1:3 Suchocki (66′); 1:4 Ksiuk (90′)
7. 15.09.2018  16:00 – Mamry Giżycko (w) 1:2 (1:0)
1:0 Dwulat (3′); 1:1 Wiszniewski (60′); 1:2 Szafran (90+’)
8. 22.09.2018  16:30 – Olimpia II Elbląg (d) 3:0 (1:0)
1:0 M.Rałowiec (20′); 2:0 M.Rałowiec (64′); 3:0 Miłoszewski (80′)
9. 29.09.2018  16:00 – Rominta Gołdap (w) 1:1 (0:0)
1:0 Kowalewski (52′); 1:1 Murawski (67′)
10. 06.10.2018  16:00 – GKS Wikielec (d) 0:2 (0:1)
0:1 Nowiński (18′); 0:2 Tomkiewicz (86′)
11. 13.10.2018  15:30 – Unia Susz (w) 0:1 (0:0)
0:1 Sawicki (55′-k)
12. 20.10.2018  15:00 – Mrągowia Mrągowo (d) 3:1 (1:1)
0:1 Spirydon (32′); 1:1 Łokietek (42′); 2:1 Machniak (70′); 3:1 M. Rałowiec (79′)
13. 27.10.2018  15:00 – Zatoka Braniewo (w) 0:2 (0:0)
0:1 Graczyk (80′); 0:2 Śniegocki (90′)
14. 03.11.2018  13:30 – Concordia Elbląg (w) 2:6 (2:3)
0:1 Lenart (2′); 0:2 Malanowski (26′); 1:2 K. Rałowiec (40′-k.); 2:2 Pawłowski (42′-sam.); 2:3 Szawara (45′); 2:4 Malanowski (68′); 2:5 Lenart (79′); 2:6  Pasik (85′)
15. 10.11.2018  13:30 – Motor Lubawa (d) 2:1 (2:0)
1:0  Koprucki (35′-sam.); 2:0 Machniak (41′) ; 2:1 Karczewski (55′)
16. 17.11.2018  13:00 – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (w) 1:1 (0:0)   – mecz „awansem” z rundy wiosennej
0:1 Skonieczka (50′) 1:1 Machniak (63′)
17. 24.11.2018  13:00 – Czarni Olecko (w) 1:1 (1:1)  – mecz „awansem” z rundy wiosennej
1:0 Miłoszewski (7′); 1:1 Cichocki (16′)

Strzelcy bramek forBET IV liga sezon 2018/2019

12 – Kowalewski
7 – M. Rałowiec,
6 – Machniak,
5 – Miłoszewski,
4 – Dwulat,
3 – Łokietek, K.Rałowiec, samobójcze
2 – M.Swacha-Sock, Ł.Swacha-Sock
1 – Emelianov, Wojnicki, Aleksandrowicz, Szmyd

Sparingi – zima 2019

20.01.2019 /Orlęta Reszel 2:0 (bramki : Mariusz Machniak i Patryk Grzegulski)

26.01.2019 /Memoriał im. Adama DYDZIŃSKIEGO o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn

Łyna Sępopol 7:0

Wilczek Wilkowo 4:0

2.02.2019  /Memoriał im.Roberta Borowskiego – Sępopol – 2 x 30 minut

Łyna Sępopol 1:2 ( gol Paweł Miłoszewski)

Victoria Bartoszyce 0:8

09.02.2019  2 x 25 minut

Wilczek Wilkowo 1:2 (gol Mariusz Machniak)

Vęgoria Węgorzewo 0:3

16.02.2019 /MKS Korsze 1:3 (gol Paweł Kowalewski)

21.02.2019 /Żagiel Piecki 2:0 (bramki: Marcin Swacha -Sock, Paweł Turczyn)

01.03.2019 /Rominta Gołdap 7:2 (bramki: Paweł Kowalewski, Mariusz Machniak – po 2, Paweł Miłoszewski, Kacper Rałowiec, Mikołaj Rałowiec)

07.03.2019 /Tęcza Biskupiec 4:6 (bramki: Marcin Swacha -Sock, Mariusz Machniak, zawodnik testowany, Paweł Miłoszewski)

20.03.2019 /Wilczek Wilkowo 3:4 (bramki: Mariusz Machniak -2, Damian Roksela)

23.03.2019 /Mazur Wydminy 5:1 (bramki: Dwulat, Baran, Marcin Swacha -Sock, Łukasz Swacha -Sock -2)

 

Top