Liga ruszyła z kopyta! W sobotę gramy w Korszach.

Nie ma chwili wytchnienia w forBET IV lidze. Nasi piłkarze na przestrzeni 6 dni zagrają swój trzeci mecz. Już w sobotę, 17 sierpnia, o godzinie 17.00, na stadionie w Korszach czeka nas pojedynek derbowy!

W naszej kadrze jest liczna grupa piłkarzy mających w swoich piłkarskich życiorysach krótsze lub dłuższe występy w Korszach. Są to: Paweł Miłoszewski, Damian Roksela, Paweł Kowalewski i Krzysztof Łokietek oraz Michał  Wołowik, Paweł Branicki i Kamil Kotkowski. Trzech ostatnich dołączyło do nas przed bieżącym sezonem. W przeciwnym kierunku natomiast przeniósł się… trener Piotr Chamik, który kończąc poprzedni sezon utrzymaniem nas w szeregach czwartoligowców skończył jednocześnie pracę w Kętrzynie. Długo nie pozostawał bez pracy bo przyjął propozycję trenowania MKSu.

MKS Korsze rozpoczął bieżące rozgrywki forBET IV ligi od dwóch remisów po 1:1, najpierw u siebie z Motorem Lubawa i wczoraj z Mazurem w Ełku.

W ostatnim meczu w Korszach, w kwietniu wygraliśmy 1:0 po bramce Pawła Kowalewskiego i tym samym „odczarowaliśmy” nieprzychylny nam w historii miejscowy stadion. Wystarczy wspomnieć, że wcześniejsze pięć spotkań w Korszach przegraliśmy i to wyraźnie, bo kolejno 0:7, 0:4, 0:1, 0:3 i 1:3.

W sobotę tradycyjnie należy spodziewać się zaciętej walki o każdą piłkę i ciekawego meczu. Życzymy naszym piłkarzom by solidnie popracowali nad zmianą powyższych statystyk i skutecznie powalczyli o kolejne ligowe punkty.