KKS Granica w Plebiscycie

Miło nam poinformować że KKS Granica otrzymał aż osiem nominacji w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Wydarzenie Sportowe 2015 roku! W kategorii na najpopularniejszego sportowca znalazło się sześciu naszych zawodników: Paweł Aleksandrowicz, Damian Awtuch, Tomasz Dajnowski, Mateusz Michałowski, Kacper Rałowiec oraz Marek Traut. Dodatkowo w kategorii na najlepszego trenera nominację otrzymał trener młodszych sekcji Granicy: Piotr Sopyła a nasze I miejsce  w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2014/2015 walczy o tytuł wydarzenia sportowego roku!

Zachęcamy wszystkich kibiców i sympatyków do oddawania głosów na Granicę! Kupony dostępne będą w najbliższych wydaniach Nasze Miasto Kętrzyn.pl.

Głosowanie trwa od 7 stycznia do 20 lutego 2016r a wypełnione kupony należy dostarczyć osobiście lub pocztą do redakcji Nasze Miasto Kętrzyn.pl (Informacja Turystyczna) Pl. Piłsudskiego 10/1, 11-400 Kętrzyn lub na obiekty MOSiR: Halę Widowiskowo-Sportową (ul. Kazimierza Wielkiego 12A) lub Halę Mistrzów (ul. Moniuszki 1).