Już w w najbliższą sobotę rusza IV Liga. Piłkarze Granicy zmierzą się na wyjeździe z bieniaminkem „GSZS Delfinem Rybno ”

Wyniki przedsezonowych gier kontrolnych pozwalają myśleć optymistycznie o zbliżających się rozgrywkach ligowych. Granica w trzech sparingach z drużynami występującymi na co dzień w tej samej klasie rozgrywkowej zanotowała dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Przygotowania Kętrzynian rozpoczęły się 20 lipca a już w pierwszą sobotę 23.07.2016 drużyna rozegrała grę wewnętrzną. Pierwszym sparing partnerem „Granicy” były „Mamry” Giżycko, które 30 lipca uległy naszej drużynie 3:1 a bramki dla naszego zespołu zdobył – Tomasz Bobrowski x2 oraz Kacper Rałowiec.

Kolejny mecz kontrolny z „Mrągowią” Mrągowo przegraliśmy 2:4 na listę strzelców wpisali się – Maciej Wojnowski oraz Łukasz Szwacha-Sock. Ostatnim rywalem w przedsezonowych przygotowaniach była „Tęcza” Biskupiec, z którą wygraliśmy 2:0, dzięki dwóm bramkom strzelonym przez Kacpra Rałowca.

Już w w najbliższą sobotę rusza IV Liga. Piłkarze Kętrzyńskiej „Granicy” zmierzą się na wyjeździe z bieniaminkiem „GSZS Delfinem Rybno ”. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00.