Już w w najbliższą sobotę rusza forBET IV Liga! Gościmy Tęczę Miłomłyn.

Po czterech miesiącach bez piłki w wydaniu IV ligowym kibice na Warmii i Mazurach w końcu doczekali się!

Już w w najbliższą sobotę rusza forBet IV Liga. Piłkarze Kętrzyńskiej „Granicy” zmierzą się na boisku przy Kazimierza Wielkiego z Tęczą Miłomłyn. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00, ale Kibiców zapraszamy wcześniej bo przed spotkaniem planujemy kilka miłych klubowych uroczystości :):):).

Nasz pierwszy przeciwnik po pierwszej rundzie zajmuje przedostatnie, piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramek 15:57. Tęcza wygrała tylko dwa mecze- 3:1 z Czarnymi w Olecku i 8 września z ostatnią, Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie- 1:0. Pozostałe 15 meczy miłomłynianie przegrali, w tym 18 sierpnia u siebie z nami 0:3(0:0) -bramki Krzysztof Łokietek, Paweł Kowalewski i Marcin Swacha. Wcześniejsze dwa mecze między naszymi drużynami odbyły się w poprzednim sezonie. W 3 kolejce niespodziewanie przegraliśmy w Miłomłynie 0:1, a w rundzie rewanżowej po golach Mariusza Machniaka, Kacpra Rałowca i Pawła Aleksandrowicza wygraliśmy w Kętrzynie 3:1.

Jak się dowiedzieliśmy u naszego sobotniego rywala, z ich klubu odszedł do GKS-u Wikielec,najlepszy strzelec (4 bramki jesienią), 23 letni napastnik Łukasz Goździejewski , który w Tęczy grał 1,5 roku, a poprzednio reprezentował trzecioligowców z Ostródy i Lubawy. Tęcza treningi rozpoczęła 15 stycznia i rozegrała sześć sparingów. Kolejno z:

Pisą Barczewo- 2:2; Płomieniem Turznica- 3:3; Powiślem II Dzierzgoń- 1:2; Orłem Janowiec Kościelny- 5:0; Kormoranem Zwierzewo- 1:1 i 0:3.

Mimo znacznych strat punktowych Tęcza zapowiada podjęcie walki o utrzymanie. Te deklaracje i fakt, że pierwsze mecze po przerwach w rozgrywkach są zawsze niewiadomą, należy do meczu podejść z potrzebną ostrożnością, ale też pewnością we własne umiejętności i poczynania, a i tak wszystko zweryfikuje boisko. Powodzenia Panowie!

Terminarz meczów KKS Granica Kętrzyn w rundzie wiosennej forBET IV Ligi w piłce nożnej tu:

http://kksgranicaketrzyn.pl/calendar/kalendarz/