Juniorzy pokonali Mazura Ełk

Juniorzy młodsi wygrali dzisiejszy mecz z mocnym Mazurem Ełk 2:1 (1:0).

Rozpoczęliśmy mecz bardzo dobrze i już w 6 minucie  po golu Krzysztofa Jaskólskiego objęliśmy prowadzenie. Od strzelenia bramki zaczęliśmy również drugą połowę, gdy na jej początku pięknym strzałem w okienko bramki Mazura na 2:0 podwyższa Adrian Łukaszewski. Cały mecz graliśmy dobrze, mieliśmy kontrolę nad jego przebiegiem, mogliśmy podwyższyć wynik ale po naszych strzałach dwukrotnie piłka wylądowała na poprzeczce lub brakowało chłodnej głowy przy zakończeniu składnych akcji. Niepotrzebnie nerwowo zrobiło się 7 minut przed końcem spotkania. Wtedy to goście egzekwują rzut rożny i przy niepewnej interwencji naszego bramkarza zdobywają bramkę. Ostatecznie zasłużenie zdobywamy cenne trzy punkty.

Skład:

B. GOTOWSKI, P. MAJEWSKI, J. PAŁASZ, M. GOŁĘBIOWSKI, P.CZERNIAKOWSKI, P. BUTKIEWICZ, P. SOKOŁOWICZ, K. JASKÓLSKI, A. ŁUKASZEWSKI, K. STANKIEWICZ, A. CZERNIAKOWSKI

Ponadto: I. KRUMPLEWSKI, M.BUĆKO, J. POTRZUSKI

Jednocześnie zakończyła się pierwsza seria spotkań, w której 4 mecze wygraliśmy i 3 przegraliśmy, bramki 15-15. Następny mecz gramy u siebie z Victorią Bartoszyce, 11 maja o 13.00.

Granica Kętrzyn – Mazur Ełk 2:1(1:0)

⚽️1:0 K.Jaskólski;
⚽️2:0 A.Łukaszewski;