Juniorzy młodsi Granicy liderem rozgrywek !!!

W sobotę 14 maja na stadionie MOSiR przy ul.Kazimierza Wielkiego Juniorzy młodsi Kętrzyńskiej Granicy podejmowali dotychczasowego lidera rozgrywek Mazura Pisz do którego, przed spotkaniem tracili tylko jeden punkt. Praktycznie od początku spotkania młodzi piłkarze Granicy przejęli inicjatywę i kontrolowali spotkanie. Mecz rozgrywany był przy obficie padającym deszczu to jednak nie przeszkodziło naszym piłkarzom i do przerwy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach niezawodnego w tym sezonie Damiana Oracza, który strzelił już swoją 29 i 30 bramkę w tym sezonie !!!. Po przerwie goście zdobyli bramkę kontaktową, ale w końcówce spotkania wynik ustalił strzałem za pola karnego Marcina Swacha-Sock i ostatecznie Juniorzy Młodsi wygrywają mecz 3:1 i tym samym wskakują na fotel lidera rozgrywek II ligi wojewódzkiej Gr.1.

Bramki :Damian Oracz 15 min. ,23 min. ,Marcin Swacha- Sock 63 min.

Sklad Granicy: Orłowski Krzysztof,Baran Konrad,Doskocz Marcin,Wcisło Jakub,Szmyglewski Przemysław,Małysz Bartosz,Turczyn Paweł,Lipski Szymon,Marcin Swacha-Sock,Oracz Damian,Politowski Szymon oraz Duda Jakub,Rogowski Damian.