Jedna połowa gry… to za mało na Mamry

W siódmej kolejce forBET IV ligi przegrywamy z Mamrami Giżycko 3:4 (3:2) i po środowym 1:3 w Ełku odnotowujemy tym samym drugą porażkę z rzędu.
Dzisiaj mimo trzykrotnego prowadzenia w meczu, w tym przez minutę dwubramkowego (3:1), finalnie musimy przełknąć gorycz porażki. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu i byliśmy równorzędnym partnerem dla gości. Padło w niej aż pięć bramek, co jednak nie wynikało z ultra ofensywnej gry obu ekip, ale z ich katastrofalnych zachowań w grze obronnej.  Niestety w drugiej połowie widać było wyraźną przewagę Mamr, udokumentowaną dwoma bramkami i końcowym zwycięstwem. Naszym zawodnikom wyraźnie dało się we znaki środowe spotkanie z Mazurem, które przełożyło się na widoczny brak sił z każdą upływającą minutą dzisiejszej potyczki. Wypada również dodać, że jakby nie dobra postawa bramkarzy i ich liczne, udane interwencje końcowy wynik mógł być o wiele wyższy.
Następny mecz gramy w Mrągowie, w sobotę 5 września o godzinie 16.00, z Mrągowią.
Granica Kętrzyn🆚Mamry Giżycko 3:4 (3:2)
1:0⚽️ 10′ Łukasz Swacha
1:1⚽️ 21′ Filip Rusiak
2:1⚽️ 29′  Paweł Miłoszewski
3:1⚽️ 37′  Łukasz Swacha
3:2⚽️ 38′ Filip Rusiak
3:3⚽️ 59′  Mariusz Rutkowski
3:4⚽️ 78′  Paweł Dymiński
Skład: Papliński, Jońca, Koprucki Czerniakowski, Kolesnyk, Miłoszewski (72′ Wołowik), Brych(82′ Turczyn), Dominik, Ł. Swacha, M. Swacha, Dwulat.(67′ Schlass).
Rezerwa: Kotkowski, Turczyn., Schlass, Roksela, Wołowik.