GRANICA KĘTRZYN ROZBIŁA OMULEW WIELBARK 6:1

Sam mecz rozpoczął się dla Granicy idealnie. Już w pierwszej minucie poprzeczka uratowała zespół gości przed stratą gola, ale w 3. było już 1:0 dla kętrzynian. Podanie Kacpra Rałowca wykorzystał Tomasz Bobrowski. 9 minut później było już 2:0 po dobitce rzutu karnego przez Macieja Wojnowskiego. Tylko 8 minut zmarznięci kibice czekali na kolejną bramkę Granicy. Tym razem Tomasz Bobrowski „obsłużył” Kacpra Rałowca i był już „po meczu”. Potem jeszcze Kacper skompletował hattricka, a kolejnego dorzucił jego brat Mikołaj. Nawet samobójczy gol Konrada Gana nie był w stanie popsuć humorów kętrzynianom. Mirosław Miller, trener Granicy komplementował swoich piłkarzy. Przyznał, że obawiał się tego spotkania, bo przecież kętrzynianie zagrali po raz pierwszy od 3 tygodni. Na szczęście, wszystko zagrało i piłkarze oraz kibice mogli się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Mirosław Miller zapowiada walkę o jak najwyższe miejsce w tabeli. Patrząc na tabelę, wydaje się, że to walka o miejsce drugie.
W innych dzisiejszych spotkaniach wygrywali goście. Mrągowia pokonała w Korszach MKS 2:0, Zatoka wygrała w Rybnie, a Susz wygrał w Gołdapi. Orlęta nie musiały grać, bo dostały walkower z Łuktą, która wycofała się z rozgrywek.
W tabeli Granica zajmuje 7 miejsce z 35 punktami na koncie. Do drugiego miejsca traci 5 „oczek”.