Dziś w roli nauczyciela wystąpił Wilczek i Vęgoria

Dziś na boisku przy Kazimierza Wielkiego zagrały w miniturnieju sparingowym Granica, Wilczek Wilkowo i Vęgoria Węgorzewo. Warunki do gry były wyjątkowo niesprzyjające, bo panował przejmujący ziąb i dodatkowo przelotnie padał deszcz. W meczach rozgrywanych 2×25 minut padły następujące wyniki:

Wilczek – Vęgoria 1:1

Granica – Wilczek 1:2 (gol Mariusza Machniaka)

Granica – Vęgoria 0:3

Z różnych względów wystąpiliśmy ponownie w składzie dalekim od optymalnego. Dziś zagrali: Papliński, Baran, Czerniakowski Bartłomiej , Zapałowski, Paszkowski,Szmyd, Swacha Sock Marcin, Zdankowski, Rałowiec Mikołaj, Machniak, Kowalewski, Pałasz, Bućko, Czerniakowski Adrian, Jaskólski.

Jak widać po wynikach Nasza młodzież, mimo ambitnej postawy, boleśnie na boisku przekonała się jak duża jest różnica między piłką juniorską a seniorską. Popełniając szkolne błędy, czy to w rozegraniu czy to kryciu, nieprzystające w dorosłej piłce, zostaliśmy bezwzględnie wypunktowani przez bardziej doświadczonych przeciwników. Należy mieć nadzieję, że jak w tytule, dziś w roli nauczyciela wystąpili zawodnicy Wilczka i Vęgorii ale ta lekcja zaprocentuje i w przyszłości role się odwrócą… :):)