Dziś pierwsi z 5:1 byli juniorzy młodsi!

Dzisiaj swoje rozgrywki w I lidze wojewódzkiej B1 Juniorów Młodszych Grupy 1 rozpoczęli podopieczni trenera Michała Żyżyka. Warto przypomnieć, że nasza drużyna awansowała do tej ligi z niższego poziomu rozgrywkowego, a za rywali będzie miała Tęczę Biskupiec, Polonię Lidzbark Warmiński, Mazura Ełk, SKS Szczytno, Omulew Wielbark, Mamry Giżycko i Victorię Bartoszyce.

I właśnie pierwszy mecz rozegraliśmy w Bartoszycach z miejscową Victorią, którą pewnie pokonaliśmy 5:1, prowadząc do przerwy 2:0. Jak przekazał trener:”mecz nie mógł się lepiej dla nas zacząć bo już w 2 min. przepięknym strzałem z ok, 20 m. podpisuje się Krzysztof Jaskólski i prowadzimy 1:0. Po strzelonej bramce mecz dalej toczy się pod nasze dyktando co dokumentujemy bramką na 2:0, w 40 min po składnej akcji i strzale Adriana Łukaszewskiego. Po przerwie wystarczyła minuta podwyższamy na 3:0 po ponownym celnym uderzeniu Łukaszewskiego. W 70 min tracimy bramkę po strzale z rzutu wolnego gospodarzy, ale za kilka minut odpowiadamy bramką na 4:1 po strzale głową Mateusza Bućko. W końcówce meczu dzisiejsze strzelanie bramek zakończył, ten który zaczął, czyli Jaskólski, który ustala wynik meczu na 5:1″.

Skład : B. Gotowski, P. Majewski, J. Pałasz, P. Czerniakowski, P. Butkiewicz, K. Stankiewicz, P. Sokołowicz, A. Łukaszewski, A. Czerniakowski, K. Jaskólski, M. Gołębiowski

Rezerwa: H. Droździel, I. Krumplewski, M. Bućko, Ł. Zając

Victoria Bartoszyce- Granica Kętrzyn 1:5 (0:2)
⚽️ 0:1 Krzysztof Jaskólski 2′;
⚽️ 0:2 Adrian Łukaszewski 43′;
⚽️ 0:3 Adrian Łukaszewski 46′;
⚽️ 1:3 Jakub Wójcik 70′;
⚽️ 1:4 Mateusz Bućko 75′;
⚽️ 1:5 Krzysztof Jaskólski 87′.
Następny mecz gramy za tydzień, w sobotę 30 marca o godzinie 13.00, ponownie na wyjeździe, tym razem w Biskupcu z Tęczą, która dziś zremisowała w Szczytnie z miejscowym SKS-em, 0:0.