Dwa gole Tomka Bobrowskiego. Granica-Tęcza Biskupiec 2:0(0:0)

Seniorzy w dziesiątej kolejce forBET IV ligi pokonali u siebie Tęczę Biskupiec 2:0(0:0).
Po łatwym pokonaniu w ostatniej kolejce rezerw Stomilu Olsztyn, w stosunku 4:0, wydawać się mogło, że dzisiaj z podobnym bagażem bramek z Kętrzyna wyjedzie ostatnia w tabeli Tęcza Biskupiec. Po raz kolejny okazało się jednak, że nie można dopisywać sobie łatwych punktów przed spotkaniem, bo nikt bez walki się nie podda i trzeba je samemu wywalczyć. Dzisiaj mimo wyraźnej przewagi w polu, nie mogliśmy długo udokumentować tego zdobytymi bramkami. Mało tego, Mateusz Papliński dwukrotnie udanymi interwencjami zapobiegł jeszcze większym kłopotom. My w całym meczu oddaliśmy dużą ilość strzałów, większość jednak niecelnych, albo w sam środek bramki gości, gdzie łapał je, albo odbijał ich bramkarz. Dopiero w 77 minucie meczu kapitan drużyny, Tomasz Bobrowski znalazł piłką drogę do bramki Tęczy, oddając celny strzał z około 11 metrów. Dwie minuty później po rzucie rożnym i rozegraniu piłki między Łukaszem Swachą, Pawłem Miłoszewskim i Tomkiem Bobrowskim, ten ostatni zdobywa swoją drugą bramkę i ustala wynik meczu.
W 11 kolejce forBET IV ligi gramy w Kętrzynie, w sobotę 26 września o godzinie 16.00, z Zatoką Braniewo
Granica Kętrzyn🆚Tęcza Biskupiec 2:0 (0:0)
1:0⚽️ 77′ Bobrowski
2:0⚽️ 79′ Bobrowski
Skład: Papliński, Jońca, Koprucki, Czerniakowski, Kolesnyk, Dominik (67′ M.Swacha), Miłoszewski (80′ Wołowik), Brych, Ł.Swacha, Dwulat (83′ Roksela), Bobrowski.
Rezerwowi: Kotkowski, Branicki, Turczyn, Schlass, Wołowik, Roksela, M.Swacha
żółta kartka: Bartłomiej Czerniakowski