Drugie wiosenne zwycięstwo juniorów.

Juniorzy „Granicy” odnieśli drugie wiosenne zwycięstwo. Tym razem pokonali w Olecku drużynę „Czarnych” 2:1. Nasz zespół przez cały mecz posiadał dużą przewagę, niestety szwankowała skuteczność pod bramką przeciwnika. W 21 minucie bramkę na 1:0 mierzonym uderzeniem z dystansu zdobył Damian Kielczyk, a dopiero w samej końcówce skuteczną główką na 2:1 popisał się Marcin Dwulat (po dobrym podaniu Kacpra Pardy). Widoczne były braki kadrowe, bowiem zespół pojechał na mecz gołą 11, a od 70 minuty musiał grać w 10, jednak mimo tego pokonał przeciwnika.

Czarni Olecko – GRANICA KĘTRZYN: 1:2 / 1:1/

Bramki: D. Kielczyk 21, M. Dwulat `84.

Skład: Papliński M.- Putkowski J., Jurczak I., Łastówka D., Pusio M., Wenta Z., Kielczyk D., Parda K., Polakowski M., Kawałek A., Dwulat M.

Kolejny mecz juniorzy rozegrają 4 maja(środa) o godzinie 17.30, a przeciwnikiem będzie Rominta Gołdap.