Terminarz 2018/2019

2019-03-30 16:00 18 KKS Granica Kętrzyn – : – LKS Tęcza Miłomłyn
2019-04-06 16:00 19 MKS Korsze – : – KKS Granica Kętrzyn
2019-04-13 16:00 20 BKS Tęcza Biskupiec – : – KKS Granica Kętrzyn
2019-04-20 16:00 21 KKS Granica Kętrzyn – : – ITS Jeziorak Iława
2019-04-27 16:00 22 KKS Granica Kętrzyn – : – GKS Mamry Giżycko
2019-05-05 14:00 23 ZKS Olimpia II Elbląg – : – KKS Granica Kętrzyn
2019-05-12 17:00 24 KKS Granica Kętrzyn – : – MKS Rominta Gołdap
2019-05-18 15:30 25 GKS LZS Wikielec – : – KKS Granica Kętrzyn
2019-05-25 16:00 26 KKS Granica Kętrzyn – : – KS Unia Susz
2019-05-29 18:30 27 MKS Mrągowia Mrągowo – : – KKS Granica Kętrzyn
2019-06-01 16:00 28 KKS Granica Kętrzyn – : – MKS Zatoka Braniewo
2019-06-09 17:00 29 KKS Granica Kętrzyn – : – MMKS Concordia Elbląg
2019-06-15 17:00 30 MLKS Motor Lubawa – : – KKS Granica Kętrzyn

 

 

 

 

 

1. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 11/12 sierpnia 2018
Unia Susz 1 – 4 MKS Korsze
Tęcza Miłomłyn 0 – 4 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 6 – 0 Rominta Gołdap
Czarni Olecko 1 – 1 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 5 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława 1 – 7 GKS Wikielec
Mamry Giżycko 3 – 3 Olimpia II Elbląg

 

2. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 15 sierpnia 2018
Mrągowia Mrągowo 2 – 0 MKS Korsze
Motor Lubawa 3 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg 5 – 0 Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap 2 – 1 Mamry Giżycko
Unia Susz 0 – 3 Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo 5 – 2 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 4 – 1 Czarni Olecko
GKS Wikielec 3 – 0 Tęcza Biskupiec

 

3. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 18/19 sierpnia 2018
MKS Korsze 4 – 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 – 3 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 7 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko 1 – 1 GKS Wikielec
Czarni Olecko 0 – 2 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 3 – 1 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 – 0 Unia Susz
Olimpia II Elbląg 0 – 1 Rominta Gołdap

 

4. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 25/26 sierpnia 2018
GKS Wikielec 0 – 0 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 4 – 0 Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo 2 – 1 Tęcza Biskupiec
Unia Susz 0 – 1 Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 3 – 2 Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 – 0 MKS Korsze
Czarni Olecko 1 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa 1 – 0 Tęcza Miłomłyn

 

5. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 1/2 września 2018
MKS Korsze 4 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 4 – 0 Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo 1 – 2 Mamry Giżycko
Concordia Elbląg 2 – 2 GKS Wikielec
Unia Susz 3 – 3 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 2 – 1 Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa 2 – 1 Jeziorak Iława
Czarni Olecko 1 – 3 Tęcza Miłomłyn

 

6. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 8/9 września 2018
Mrągowia Mrągowo 0 – 2 Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn 1 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec 3 – 0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0 – 7 Concordia Elbląg
MKS Korsze 1 – 1 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 4 – 1 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 0 – 3 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 3 – 1 Unia Susz

 

7. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 15/16 września 2018
Tęcza Miłomłyn 0 – 4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 0 – 0 Czarni Olecko
Tęcza Biskupiec 1 – 2 Motor Lubawa
Mamry Giżycko 2 – 1 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 4 – 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 0 – 5 Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława 5 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg 1 – 0 Zatoka Braniewo

 

8. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 22/23 września 2018
Concordia Elbląg 7 – 0 Unia Susz
Zatoka Braniewo 6 – 0 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 1 – 0 Mamry Giżycko
Czarni Olecko 3 – 2 Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn 1 – 4 MKS Korsze
Tęcza Biskupiec 7 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 3 – 1 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 3 – 0 Olimpia II Elbląg

 

9. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 29/30 września 2018
Tęcza Biskupiec 7 – 0 Czarni Olecko
MKS Korsze 0 – 2 Concordia Elbląg
Jeziorak Iława 3 – 1 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 7 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap 1 – 1 Granica Kętrzyn
Unia Susz 0 – 6 Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec 2 – 0 Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 1 – 2 Motor Lubawa

 

10. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 6/7 października 2018
Czarni Olecko 1 – 2 Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 2 – 0 Unia Susz
Motor Lubawa 4 – 0 Rominta Gołdap
Concordia Elbląg 1 – 0 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn 3 – 4 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 1 – 2 Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 – 2 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 2 – 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

 

11. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 13/14 października 2018
Jeziorak Iława 0 – 5 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 4 – 0 Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg 4 – 2 Czarni Olecko
Rominta Gołdap 0 – 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz 1 – 0 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 1 – 0 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 4 – 4 MKS Korsze
GKS Wikielec 0 – 1 Motor Lubawa

 

12. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 20/21 października 2018
Concordia Elbląg 3 – 2 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3 – 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 – 1 Unia Susz
Czarni Olecko 1 – 0 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 1 – 4 Olimpia II Elbląg
MKS Korsze 0 – 1 Mamry Giżycko
Jeziorak Iława 0 – 1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 3 – 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

 

13. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 27/28 października 2018
Tęcza Biskupiec 1 – 3 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 0 – 3 Jeziorak Iława
Rominta Gołdap 3 – 1 Tęcza Miłomłyn
Unia Susz 2 – 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 0 – 0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2 – 0 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 6 – 0 Czarni Olecko
Olimpia II Elbląg 0 – 1 MKS Korsze

 

14. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 3/4 listopada 2018
Jeziorak Iława 6 – 1 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 6 – 2 Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 2 – 0 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 6 – 0 Unia Susz
MKS Korsze 5 – 1 Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec 3 – 0 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 4 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Miłomłyn 1 – 4 GKS Wikielec

 

15. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 10/11 listopada
GKS Wikielec 4 – 0 MKS Korsze
Mamry Giżycko 0 – 2 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 2 – 4 Jeziorak Iława
Unia Susz 5 – 1 Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo 1 – 1 Czarni Olecko
Zatoka Braniewo 4 – 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn 2 – 1 Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg 0 – 0 Tęcza Biskupiec

 

16. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 17/18 listopada 2018
Motor Lubawa 0 – 1 Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 – 1 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 3 – 1 Unia Susz
Zatoka Braniewo 1 – 1 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 3 – 0 Tęcza Miłomłyn
Rominta Gołdap 0 – 1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 0 – 4 Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg 1 – 4 Mamry Giżycko

 

17. kolejka – IV liga warmińsko-mazurska 24/25 listopada
Mamry Giżycko 3 – 2 Rominta Gołdap
MKS Korsze przełożony Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn 0 – 5 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 1 – 1 Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie przełożony Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 1 – 3 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 0 – 7 Concordia Elbląg
Jeziorak Iława 4 – 1 Unia Susz

Terminarz 2018/2019