Biało-Niebiesko-Zielone Prześwietlenie – Tomasz Rotenberg

Imię i Nazwisko / Boiskowy pseudonim: Tomek Rotenberg / Tomi
Data i miejsce urodzenia: 16.05.1995 r. Kętrzyn
Wzrost: 185 cm
Waga: 78 kg
Preferowana noga: Zdecydowanie prawa
Pozycja na boisku:  Kiedyś – defensywny pomocnik, teraz – środkowy obrońca

Przebieg dotychczasowej kariery sportowej: Całe życie w Granicy Kętrzyn. Treningi w klubie zacząłem chyba w 2003 lub 2004 roku 😊

Najważniejsze osiągnięcia sportowe: mistrzostwo IV ligi i awans do III w sezonie 2014/2015 oraz 3 miejsce w 58. Plebisycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego – w kategorii Piłkarz Roku

Kiedy zacząłeś trenować piłkę nożną, jak wspominasz swoje początki? Gram od kiedy tylko pamiętam. Po szkole zawsze wracałem do domu, odrabiałem pracę domową i od razu udawałem się do chłopaków na boisko w Nowej Różance, skąd pochodzę. Spędzaliśmy tam codziennie po kilka godzin.

Moje najsilniejsze strony na boisku to… chyba wszechstronność – na jakiej pozycji nie postawiłby mnie trener, zawsze daje z siebie 100%.

Chciałbym poprawić w swojej grze … wszystko, zawsze może być jeszcze lepiej ! 😉

Ulubiony klub (poza Granicą Kętrzyn😊) i reprezentacja której kibicujesz ?… Klub to FC Barcelona, a reprezentacja to tylko Reprezentacja Polski.

Moje największe piłkarskie marzenie to… występ właśnie w piłkarskiej Reprezentacji naszego kraju.

Boiskowym wzorem dla mnie jest… Zinedine Zidane

Dlaczego właśnie Granica Kętrzyn ? Jakie ew. nadzieje wiążesz z grą w Granicy ? Tutaj się wychowałem, to moja okolica i mój klub – gram w Granicy od najmłodszych lat. Nie znam gry w innym klubie 😊 Ostatni mecz w barwach Granicy  rozegrałem w tamtym sezonie. Było to 15 czerwica 2019, gdy w ostatnim spotkaniu sezonu w Lubawie, pokonaliśmy 2:0 Motor i tym samym zapewniliśmy sobie utrzymanie
w forBet IV lidze. Obecnie przebywam w Gdańsku, gdzie pracuję jako koordynator do spraw magazynów w jednym z miejscowych hoteli. Od tamtego czasu nie grałem w żadnym klubie, ale ciągle pracowałem indywidualnie nad swoją kondycją poprzez różne formy aktywności sportowej. Teraz zaangażowaną grą chcę przede wszystkim pomóc drużynie w zdobywaniu kolejnych punktów.

Krótka ocena zrealizowanego okresu przygotowawczego oraz atmosfery w drużynie. Drużyna przepracowała okres bardzo intensywnie i na pewno będzie to miało swoje odzwierciedlenie w rundzie rewanżowej. Wszyscy mamy nadzieję, że dojdzie ona do skutku.

Mój sposób na przedmeczową motywację to… po prostu staram się nie myśleć o rzeczach, które mogą mnie rozproszyć.

Moje hobby/zainteresowania (poza piłką) to: gry, przede wszystkim gry wideo

Ulubiona książka: nie posiadam takiej

Ulubiony film: „Władca Pierścieni”

Ulubiona potrawa: spaghetti

Muzyka, jakiej najchętniej słucham: najczęściej hip-hop

Jak byłem mały to chciałem zostać… profesjonalnym piłkarzem

Główny cel na nadchodzące miesiące… przede wszystkim rozpocząć rundę rewanżową.

Dziękujemy i powodzenia:)