Biało-niebiesko-zielone prześwietlenie –Jakub Brych

Imię i Nazwisko / Boiskowy pseudonim:  Jakub Brych /Brychu
Data i miejsce urodzenia: 25.03.2000 r. Olsztyn
Wzrost / Waga: 179 cm /73 kg
Preferowana nogaPrawonożny, ale jeśli sytuacja na boisku wymaga użycia lewej nogi to… bez wahania jej używam 😁
Pozycja na boisku: Środkowy pomocnik, chociaż potrafię odnaleźć się na innych pozycjach

Przebieg dotychczasowej kariery sportowej: juniorzy: Naki Olsztyn, Jagiellonia Białystok oraz seniorzy Warmii Olsztyn

Najważniejsze osiągnięcia sportowe: wyjazdy na Mistrzostwa Polski jako reprezentant województwa warmińsko mazurskiego, wyjazd na Mistrzostwa Polski z Naki Olsztyn. Mistrz województwa z Naki Olsztyn oraz najlepszy zawodnik całej szkółki piłkarskiej Naki. Awans do ForBet IV ligi z KKS Warmia Olsztyn.

Jak byłem mały to chciałem zostać…odkąd pamiętam chciałem zostać profesjonalnym piłkarzem

Moje hobby/zainteresowania (poza piłką) to: brak, od małego tylko piłka w głowie😁

Ulubiona książka: nie mam ulubionej książki

Ulubiony film: lubię się pośmiać, więc wszystkie dobre komedie 😁

Ulubiona potrawa: pikantny smażony ryż z warzywami i krewetkami/kurczaczkiem

Muzyka, jakiej najchętniej słucham: słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, nigdy nie bylem skierowany tylko w jednego wykonawcę, czy jeden gatunek muzyki

W życiu najważniejsze dla mnie jest… rodzina oraz piłka nożna

Kiedy zacząłeś trenować piłkę nożną, jak wspominasz swoje początki? Piłkę nożna zacząłem trenować w 4 klasie szkoły podstawowej, wcześniej dużo wolnego czasu spędzałem na boisku z kolegami z podwórka. Początek był ciężki ponieważ granie na boisku ze znajomymi a normalny trening to są dwie różne sprawy między którymi jest duuuża różnica.

Moimi najsilniejszymi stronami na boisku jest… gra zespołowa dla dobra drużyny oraz fakt, że słabsza noga nie służy mi tylko do podpierania 😁. Może dodam jeszcze niezły strzał z dystansu.

Ulubiony klub (poza Granicą Kętrzyn😊) i reprezentacja której kibicujesz ?… FC Barcelona/Hiszpania

Moje największe piłkarskie marzenie to… grać mecze domowe na Camp Nou 😁 oraz zdobyć puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów

Boiskowym wzorem dla mnie jest/był… niezapomniane trio z Barcelony, którego niestety dzisiaj brakuje: Xavi -Iniesta -Busquets

Dlaczego właśnie Granica Kętrzyn ? To był najlepszy kierunek, który mogłem i chciałem obrać aby dalej się rozwijać.

Jakie ew. nadzieje i plany wiążesz z grą w Kętrzynie? W najgorszym wypadku chciałbym świętować awans 😁😁😁. A tak bardziej poważnie to mam nadzieję, że w końcu kontuzje zaczną mnie omijać i będę mógł wskoczyć w normalny rytm meczowy i zaprezentować w pełni swoje umiejętności, dając dużo radości kętrzyńskim kibicom. Pierwsze mecze pokażą na co nas faktycznie stać i będzie można mówić o realnych celach i planach.

Główny cel na nadchodzące miesiące…  to jak najlepszy początek ligi, gdyż początek im lepszy tym później jest łatwiej. Czeka nas ciężki miesiąc, gdyż start forBET IV ligi to, aż 7 kolejek do rozegrania w sierpniu, po których dobrze byłoby być z drużyną w czubie tabeli. Indywidualnie chciałbym wzmocnić się fizycznie i wskoczyć na swój optymalny poziom gry, aby skutecznie kierować grą drużyny w środku pola.

Dziękujemy i życzymy powodzenia!