5:1 z Mazurem Wydminy w ostatnim przetarciu przed ligą

W dzisiejszym sparingu, ostatnim przed początkiem rundy wiosennej forBet IV ligi, zmierzyliśmy się z Mazurem Wydminy grającym w klasie okręgowej. Wygraliśmy 5:1 (2:1) po bramkach:

Mecz zaczęliśmy w składzie:

Papliński, Baran, Michałowski, B. Czerniakowski, zawodnik testowany, Miłoszewski, M. Swacha, Roksela, Ł. Swacha, Machniak, Dwulat.

W trakcie meczu trener za Dwulata wprowadził Kowalewskiego, za M. Swachę,Szmyda, za Ł. Swachę, Zdankowskiego i za Miłoszewskiego, Jaskólskiego.

Sam mecz w przeważającej większości jego wymiaru odbywał się pod nasze dyktando, niemniej gol na 1:2, strzelony przez gości tuż przed końcem pierwszej połowy wpłynął na nich pozytywnie i dopiero bramka na 3:1 Łukasza Swachy ustawiła spotkanie już do końca. Należy również odnotować kolejny dobry występ piętnastoletniego Krzysztofa Jaskólskiego, którego trener Piec wprowadził na ostatnie 15 minut. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Krzysiek dziś już grał spotkanie w drużynie juniorów młodszych Granicy, w którym strzelił dwa gole, a my wygraliśmy z Victorią, w Bartoszycach, również 5:1!

Następnym naszym meczem będzie spotkanie ligowe z Tęczą Miłomłyn, które rozegramy w sobotę 30 marca o godzinie 16:00 przy ul. Kazimierza Wielkiego.